Edunetwork > Բլոգ > Հայտարարություններ > Հանդիպում ենք քննարկելու Կանադայում միջազգային ուսանողների ուսանելու կարգում կատարված փոփոխությունները
Հանդիպում ենք քննարկելու Կանադայում միջազգային ուսանողների ուսանելու կարգում կատարված փոփոխությունները
- April 9, 2024
- Posted by: admin
- Բաժին՝ Հայտարարություններ
No Comments
Միջազգային ուսանողների Կանադայում ուսանելու կարգում փոփոխություն է տեղի ունեցել: Թե ի՞նչն է փոխվել, առաջարկում ենք քննարկել միասին մեր գրասենյակում Կանադայի 5 ԲՈւՀ-ի ներկայացուցիչ Անի Վարդազարյանի հետ??:
Կանադան այն ուղղություններից է, որով հաճախ են հետաքրքրվում ուսանողները: Իսկ պատճառները շատ են.
Կանադան աշխարհում երրորդ տեղում է կյանքի լավագույն որակ ապահովող երկրների ցանկում:
Շատ կրթական ծրագրեր կան, որ առաջարկում են նաև համատեղ աշխատանքի կամ պրակտիկայի հնարավորություն ուսման ընթացքում:\
Եթե հետաքրքրված եք այս ուղղությամբ ուսումը շարունակել, ապա գրանցվե’ք և միացեք մեր քննարկմանը։ Գրանցվելու համար գրե’ք մեր էջին։

Edunetwork > Блог > Объявления > Встречаемся, чтобы обсудить изменения, внесенные в процедуру обучения иностранных студентов в Канаде.
Встречаемся, чтобы обсудить изменения, внесенные в процедуру обучения иностранных студентов в Канаде.
- 9 апреля, 2024
Произошли изменения в том, как иностранные студенты учатся в Канаде. Что изменилось, предлагаем обсудить вместе в нашем офисе с Ани Вардазарян, представителем 5 высших учебных заведений Канады??.
Канада – одно из направлений, которое часто интересует студентов. И есть много причин
Канада занимает третье место в мире в списке стран, обеспечивающих лучшее качество жизни.
Существует множество образовательных программ, которые также предлагают возможности сотрудничества или стажировки во время учебы.
Если вы заинтересованы в продолжении обучения в этом направлении, регистрируйтесь и присоединяйтесь к нашему обсуждению. Для регистрации напишите на нашу страницу.